Bes Kallaku po kalon kohë me të prekurit nga tërmeti

Bes Kallaku po kalon kohë me të prekurit nga tërmeti

Që nga e dita e marte kur Shqipëria është goditur nga një tërmet, i cili shkaktoi vdekjen e shumë personave dhe la shumë të lënduar Bes Kallaku ka qëndruar afër personave që përjetuan këtë tragjedi.

Përmes një postimi në Instagram, ai ka treguar se sot ka kaluar kohë me disa prej tyre.

“Ngrohim edhe zemrat me nje çaj. 🙏”, ka shkruar Besi, ku shihet çaji që ua përgatisnin banorëve.

 

View this post on Instagram

 

Ngrohim edhe zemrat me nje çaj. 🙏.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on


Në ndihmë të prekurve nga tërmeti bashkë me Besin ka qenë dhe bashkëshortja e tij këngëtarja e njohur, Xhensila e cila nuk ka mundur t’i ndalë lotët. /21Media