Publikohet bashkëpunimi i Besit me Imbron

Publikohet bashkëpunimi i Besit me Imbron

Artisti i mirënjohur shqiptar, Bes Kallaku publikoi këngën “Ca mke bo”. Kësaj here ai erdhi në bashkëpunim me artistin Imbro Manaj dhe këngën e shoqëruan me videoklip.

Për muzikën u përkujdes Edlir Begolli, ndërsa për tekstin Besi dhe Edlir Begolli, transmeton rtv21.tv

Kënga është ritmike dhe ka një tekst të veçantë. Mbetet të shihet se si do të pritet nga fansat./21Media