Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku bëri një urim të veçantë për 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Përmes një postimi në Instagram, ai e ka uruar Kosovën me urimin për bashkimin kombëtar.

”Urime Kosovë! U bofsh Shqypni”, ka shkruar Besi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

 Kosova sot feston 13-vjetorin e pavarsisë së Kosovës. Qeveria në detyrë e Kosovës ka treguar se këtë ditë do ketë një sërë aktivitetesh, duke përfshirë, homazhe, ekspozita, si dhe aktivitete kulturore. /21Media