Besa Kokëdhima në gjendje jo të mirë shëndetësore

Besa Kokëdhima në gjendje jo të mirë shëndetësore

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima është shumë aktive në skenën muzikore me projekte të reja gjithashtu është e angazhuar edhe në spektaklin e talenteve  “The Voice of Albania” si anëtare e jurisë.

Gjithë këto angazhime si duket nuk po shkojnë në  mënyrën më të mirë të mundshme. Mbrëmjen e djeshme Besa është dashur të shkojë në spital pasi nuk ka qenë mirë me shëndetin.

Besa Kokëdhima ka postuar një foto në storie të rrjetit social Instagram, ku shihet që nuk është gjendje të mirë shëndetësore dhe është shtrirë në spital për të marrë infuzion./21Media