Fotografi e bukur e familjes së këngëtarit

Fotografi e bukur e familjes së këngëtarit

Këngëtari Besart Halimi është bërë baba për herë të parë. Para një muaji në jetë erdhi në jetë një vajzë e vogël dhe e ëmbël të cilën e pagëzuan me emrin Kaia.

Së fundmi Besarti në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar fotografinë e parë në të cilën është shfaqur bashkë me bashkëshorten dhe vajzën e vogël, shkruan rtv21.tv

Një familje e lezetshme duket të jetë kjo e artistit shqiptar.

Ndryshe, kujtojmë se ka kohë që Besarti nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor./21Media