Në këtë vend po pushon çifti

Në këtë vend po pushon çifti

Këngëtari i mirënjohur, Besart Halimi po shijon pushimet në Stamboll të Turqisë me bashkëshorten e tij, Jana Podrimaj, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtari ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të shkrepura në Stamboll.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Besart Halimi (@besarthalimiofficial) on

Besart Halimi dhe Jana Podrimaj kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016. Martesa e tyre është bekuar me një vajzë, Kaian.

Ndryshe, “Merrma ti zemrën” është projekti i fundit nga Besart Halimi në bashkëpunim me Burakun dhe grupin Fama./21Media