Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, është një baba mjaft i përkushtuar. Përkundër angazhimeve të shumta që ka, për të familja është primare, e këtë e dëshmon edhe përmes postimeve në rrjetet sociale.

Besi sot publikoi një imazh të ëmbël me vajzen, ku shfaqet në një kënd të shtëpisë i habitur, teksa vogëlushja Ajka shihet se është fshehur pas krevatit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Kujtojmë se, Besi dhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u martuan 3 vjet më parë, kurse dashuria e tyre para 2 viteve u bekua me ardhjen në jetë të vajzës që e pagëzuan me emrin Ajka./21Media