Tre vjet më parë, aktori i njohur Bes Kallaku dhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Dyshja ka tërhequr vëmendjen me urimet për njëri-tjetrin në përvjetorin e tretë të martesës.

Në këtë ditë të veçantë, Xhensila në Instagram publikoi disa fotografi nga dasma e tyre me mbishkrimin “01.09.2017, tri vite gëzim dhe dashuri”.

 

View this post on Instagram

 

01.09.2017 🥂 #3yearsofjoyandlove🧿 @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ndërsa Besi publikoi një fotografi epike nga albumi i martesës. Në foto Besi shfaqet duke puthur një statujë dhe jo Xhensilën.

“Urime tre vjetorin e martesës o jet”, ka shkruar Besi.

 

View this post on Instagram

 

Urime 3 vjetorin e marteses o jet. 😂. @xhensilamyrtezaj ♥️♥️♥️🌹

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Xhensila dhe Besi kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në shtator të vitit të 2017, ndërsa në korrik të vitit 2018 martesa e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka./21Media