Në Prishtinë mbërë u dha premiera e filmit “Fallco”

Në Prishtinë mbërë u dha premiera e filmit “Fallco”

Mbrëmë në Prishtinë u dha premiera e filmit “Fallco” të Bes Kallakut. Pas përfundimit të premierës përmes një postimi në Instagram, aktori ka falënderuar qytetarët Kosovës për pritjen që ia bënë filmit.

Pjesë e premierës ishin miqtë të shumtë të Besit si dhe gruaja e tij, këngëtarja e njohur, xhensila Myrtezaj.

Falenderim i vecante per krejt miqte e mi, shqiptaret e Kosoves. Mbreme ne Premieren e filmit “Falco” ne Prishtine me keni ngroh zemren. Faleminderit Shqipni e pertej Drinit. Filmin e gjeni ne Cineplexx Prishtina cdo dite. Gjithashtu edhe ne Cineplexx Prizeren. Zoti ju rujt. Flm pa fund. “Falco” komedia me e cmendur shqiptare”, ka shkruar Besi.

Filmi “Fallco” është pasqyrim i realitetit shqiptar, sjellë me nota komike. Pjesë e këtij filmi është këngëtarja e njohur, Bleona Qereti. /21Media