Presidenti nuk është i kënaqur

Presidenti nuk është i kënaqur

Skuadra turke e futbollit, Besiktas, dëshiron ta rikthejë portierin Loris Karius në Liverpool.

Mediat angleze kanë raportuar se Besiktas ka hapur bisedimet për të anuluar kontratën e huazimit nga Liverpool.

Disa raportime thonë se presidenti i klubit turk, Ahmet Nur Cebi, nuk është i kënaqur me shërbimet e portierit dhe ka kërkuar që ai të largohet në afatin dimëror./21Media