Vokalisti i grupit NRG BAND, Besnik Qaka së fundmi ka bërë një ndyrshim në pamjen e tij.

Besniku është bërë bjond dhe i ka shkurtuar më shumë flokët e tij. Në disa fotografi të publikuara në Instagram me këtë stil të ri të flokëve, ai pranoi komente të shumta nga ndjekësit dhe shoqëria e tij.

 “Ani Ani”, titullohet projekti i fundit i Besnikut me grupin NRG BAND, të cilin e publikuan në janar të këtij viti. Kjo këngë deri tani në Zoutube numëron mbi 1 milionë klikime. /Media