Vokalisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka e publikoi projektin e ri muzikor. Qaka të dielën e publikoi në gjuhën shqipe remiksin e këngës “Relacion”, të kënduar nga Rosalía, Sech, Daddy Yankee, J Balvin, Farruko.

Tekstin e “Relacion” e kanë shkruar Nurteel dhe Ghulo, ndërsa, për videoklipin është përkujdesur BUG Production.

Ndërkohë, protagoniste e klipit është balerina Aulonë Nuhiu./21Media