Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Besnik Qaka po shijon pushimet me bashkëshorten e tij, Lolitën dhe vajzën e tyre, Unën. Familja Qaka për pushime e kanë zgjedhur Dhërmiun, një nga vendet më të bukura të Shqipërisë.

Besniku publikoi një imazh të bukur me familjen e tij të vogël, e e gjithë vëmendja është te e ëmbla Una.

Ata duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./21Media