Artisti shqiptar po i shijon pushimet së bashku me gruan dhe vajzën e tij

Artisti shqiptar po i shijon pushimet së bashku me gruan dhe vajzën e tij

Vokalisti i grupit NRG BAND, Besnik Qaka ka postuar një foto provokative nga pushimet me gruan e tij, Lolitën. Ata gjenden së bashku në pushime dhe si duket po ja kalojnë për mrekulli, shkruan rtv21.tv.

Besnik Qaka është martuar me Lolita Begolli Qaka dhe ata tashmë kanë një vajzë të cilën e kanë emëruar Una. Të dy kanë postuar foto nga pushimet e tyre dhe që të dy duken shumë bukur.

“Kam shumë mallë” është projekti i fundit muzikor i artistit. Kënga është publikuar më 27 korrik dhe deri më tani numëron mbi 945 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media