Çifti gjendet në pushime

Çifti gjendet në pushime

Aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi dhe aktori e producenti i njohur shqiptar, Besnik Krapi gjenden në muajin e mjaltit.

Nga pushimet, dyshja po publikojnë pamje të ndryshme për ndjekësit e shumtë në rrjete sociale.

Sot, Besniku për 32 mijë e 700 ndjekësit e tij publikoi një video në instastory, në të cilën shihet bashkëshortja e tij duke notuar, shkruan rtv21.tv

Krahas stories, producenti shkroi: as ne pushim s’mu nda puna.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u martuan më 14 shtator, dasma e të cilëve mori vëmendje të madhe./21Media