Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Gili sot publikoi projektin e radhës.

“Beso” titullohet kënga e artistes, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Beso” është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa video është realizuar nga Berani Music./21Media