Këngëtari i njohur, Seven Saraqi, ka publikuar sot në Youtube projektin e ri muzikor.

Kënga e re nga Seveni titullohet  “Best Friend” dhe është shoqëruar me një video-animacion, shkruan rtv21.tv

Këngëtari ka pranuar komente pozitive nga fansat e tij për projektin e ri “Best Friend”./21Media