Pamje nga festa e ditëlindjen

Pamje nga festa e ditëlindjen

Është e padiskutueshme se Beyonce hynë në listën e këngëtareve më të kërkuara dhe më të pëlqyera të tregut ndërkombëtar.

Këngëtarja shumë e pëlqyer sot feston ditëlindjen e 38-të, shkruan rtv21.tv

Përmes disa fotografive që ka publikuar në rrjetin social Instagram, Beyonce ka treguar se festa e ditëlindjes ka nisur dje.

Ajo është befasuar nga personat e saj më të afërt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Ndryshe, Beyonce dhe reperi Jay Z janë martuar në prill të vitit 2008. Ata janë prindër të një vajze të quajtur Blue Ivy dhe të binjakëve, Rumi dhe Sir Carter./21Media