Ajo ka zgjedhur edhe dhomën e binjakëve

Ajo ka zgjedhur edhe dhomën e binjakëve

Falë talentit të saj dhe performancave mahnitëse në skenë ajo gëzon një famë të madhe në gjithë botën. E ashtuquajtuara diva e muzikës pop ka marrë një vendim, të jetojë në shtëpi me qera, pavarësisht të ardhurave milionshe të saj dhe bashkëshorit.

Mediat amerikane raportojnë se ajo madje në shtëpinë ku ka vendosur të jetojë duke paguar qera, ka përzgjedhur edhe dhomësn e binjakëve që do të sjellë në jetë.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij vendimi, megjithëatë duke marrë parasysh faktin se çifti gëzojnë pasuri e cila ju mundëson një jetë luksoze, ky vendim i Beyonce dhe Jay Z mund të jetë i një

qëllimi të veçantë./21Media