Beyonce zgjedh sërish një disenjator nga Kosova

Beyonce zgjedh sërish një disenjator nga Kosova

Pas bashkëpunimit me Kujtën dhe Merin, Beyonce ka zgjedhur një tjetër kreator nga Kosova, për të krijuar fustanin e saj në ‘Pre-Grammy Awards 2020’.

Mbretëresha e muzikës këtë herë i besoi talentit të Valdrin Sahitit. Ajo u shfaq e mahnitshme në fustanin e kuq të punuar nga kreatori.

Valdrini ndau me ndjekësit e tij disa imazhe të Beyonce-it në Instagram, ku bashkë me të prezantoi edhe punën e tij./21Media

 

View this post on Instagram

 

Queen @beyonce in #valdrinsahitiofficial Every life is a story ,thank you @zerinaakers for being part of our story

A post shared by Valdrin Sahiti (@valdrinsahitiofficial) on