Beyonce inspiron femrat tjera

Beyonce inspiron femrat tjera

​Këngëtarja më e përfolur kohëve të fundit për shtatzëninë e saj Beyonce, ka postuar përsëri foto në llogarinë e saj në Instagram, shkruan rtv21.tv

Beyonce është shfaqur mjaft seksi përkundër faktit  se ajo është shtatzënë dhe pret binjakë. E veshur me një fustan ngjyrë vjollcë ajo dukej shumë elegante.

Shikoni fotot më poshtë ku 35 vjeçarja, ka pozuar para aparatit fotografik duke treguar me krenari barkun e saj të fryrë./21Media

BeyonceebbCaptureCapturek