Këngëtarja e dashur për publikun, Vesa Luma, ka treguar befasinë që bashkëshorti i saj, reperi i njohur Big Basta i ka bërë sot në mengjes.

Big Basta i ka shkruar Vesës një letër në të cilën i propozon martesë për herë të dytë.

“Nëse do të të propozoja prapë, a do martohesh për herë të dytë me mua?”, i ka shkruar Big Basta- Vesës.

Vesa Luma dhe Big Basta janë të martuar prej vitit 2015 dhe kanë së bashku një djalë të quajtur Lian./21Media