Big Basta dhe Vesa Luma janë një prej çifteve më të dashura të show-bizit.  Kanë gati pesë vjet që janë martuar dhe lidhja e tyre po funksionon mirë, në bazë të asaj që na u prezantohet në rrjetet sociale.

Megjithatë është Big Basta i cili sot ka paraqitur një ankesë te ndjekësit duke thënë se i është mërzitur Vesa, natyrisht me shaka, shkruan portali rtv21.tv

“Me te njejten fytyre ne krah gjithe keto vite, njesoj si te kesh makarona perdite, te ben dem… ka ardhur momenti ta ndrroj ❤️ @vesaluma”, ka shkruar ai në Instagram ku ka publikuar një fotografi më të shoqen.

Ky përshkrim ka ngjallur shumë reagime  të ndjekësve.

Vesa dhe Big Basta janë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar Lian./21Media