Tetovës nga sot do t’i shtohet edhe një butik më shumë, dhe këtë po e sjell këngëtarja e moderatorja e njohur Big Mama.

Përveç sukseseve të saj në muzikë e moderim ajo gradualisht po futet edhe në botën e modës dhe biznesit. Bigu sot ka bërë që hapjen solemne të butikut ku të pranishëm ishin edhe miqtë e saj.

Ajo dukej shumë bukur në një fustan elegant. Në Instastory ka publikuar edhe pamje të këtij eventi./21Media