Ditë mërzie në familjen e Bigut

Ditë mërzie në familjen e Bigut

Më 9 Nëntor, këngëtares dhe moderatores së njohur shqiptare, Big Mamës i ka vdekur babai. Këtë lajm ajo e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ku ka njoftuar për ceremoninë mortore.

Këngëtarja e cila po kalon ditë të vështira ka marrë shumë komente ngushëlluese. Ajo madje ka shkruar disa fjalë për babain që të prekin shumë.

Baba..Dashuria ime e pare dhe e fundit , asnjehere nuk kam dashur dike si ti dhe kurr nuk do te dua dike si te kam dashur ty . Krenare qe jam bija jote , faleminderit qe je babai im”, ishin disa nga fjalët që Besjana Kasumi e njohur nga publiku si Big Mama i ka shkruar për babain e saj tashmë të ndjerë.

 

Ajo po ashtu ka falënderuar të gjithë ata që janë duke iu qëndruar pranë në këto ditë të vështira. Adi Kasami vdiq në moshën 69 vjeçare./21Media