Bigut i ndodhi i papritura në një dasmë

Bigut i ndodhi i papritura në një dasmë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama fal lidhshmërisë me publikun arrin të gëzojë famë të madhe. Edhe Bigu si kolegët e saj është prezente në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Derisa Bigu po këndone në martesën e një çifti, një nga të pranishmit në dasmë i është afruar asaj, i është ulur në gjunjë dhe me një buqetë me lule i ka propozuar fejesë.

33-vjeçarja  i publikoi në Instagram disa fotografi nga ky moment, shkruan rtv21.tv

Na ndodhi edhe kjo”, ka shkruar Bigu në Instagram.

“Vet më le” titullohet, projekti i fundit muzikor i Big Mamës. /21Media