Pushime relaksuese

Pushime relaksuese

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama ka vendosur që të largohet nga angazhimet e shumta dhe të pushojë disa ditë afër breg detit.

Big Mama ka zgjedhur që këto pushime t’i kalojë në Sarandë, mirëpo nuk ka zbuluar se kush është bashkë me të.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet se duke u relaksuar në pishinë.

Kujtojmë se “MILION” është kënga e fundit nga Big Mama e publikuar gjashtë muaj më parë./21Media