Big Mama përshkruan emocionet kur u zgjodh “Këngëtarja më e mirë shqiptare”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama ka marrë çmimin “Këngëtarja më e mirë shqiptare” në Turqi dhe për këtë, sot në RTV21, ajo tha se ishte shumë e emocionuar pas marrjes së çmimit.
“Më kaplun emocionet, njëfarë dridhjeje, s’disha as të flasë”, tha artistja në emisionin “Për Ditë të Mbarë”.

Kujtojmë që, javën e kaluar , Big Mama ka marrë çmimin “Këngëtarja më e mirë shqiptare” në Turqi, me ç’rast emri i saj ka zënë vend edhe në mediat turke./21Media

Back to top button