Këngëtarja duket shumë bukur

Këngëtarja duket shumë bukur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama fal lidhshmërisë me publikun arrin të gëzojë famë të madhe. Edhe Bigu si kolegët e saj këtë verë ishte prezente në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Big Mama e cila tashmë ka fituar linjat që ka dëshiruar, po tregohet tejet aktive në rrjetet sociale me publikim e fotografive të ndryshme.

Së fundmi, Bigu ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi nga pishina në të cilën duket mjaft tërheqëse në bikini.

“Vet më le” titullohet, projekti i fundit muzikor i Big Mamës. /21Media