Murray gati për filmin

Murray gati për filmin

Aktori i mirënjohur amerikan, Bill Murray po rikthehet. Ai do ta ribëjë rolin e Peter Wenkam në “Ghostbusters 2020” – për ta dëshmuar se nuk frikësohet nga fantazmat.

Këtë e konfirmoi Dan Aykroyd, bashkë-krijuesi i filmit, kur u shfaq në “The Greg Hill”, të premten, transmeton rtv21.tv

Shtoi se aktoret amerikane, Sigourney Weaver, 70-vjeçare dhe Annie Potts, 67-vjeçare, kompletuan xhirimet e filmit./21Media