Do t'ju ndihmojë shumë!

Do t’ju ndihmojë shumë!

Birra është një nga pijet alkoolike më të preferuara në botë. Dhe, për fat të mirë për miliona përdorues të saj, birra mund të përdoret edhe për qëllime tjera, transmeton rtv21.tv

Vendosni pak birrë në një leckë të butë dhe pastroni sipërfaqen e drurit që ka nevojë të rigjallërohet. Rezultati: mobiliet tuaja do të shkëlqejnë dhe do të duken si të reja./21Media