Nesër pritet interpelancë me ministrin e Financave Hekuran Murati

Nesër pritet interpelancë me ministrin e Financave Hekuran Murati

Kuvendi i Kosovës është paralajmëruar se nesër do të mbajë interpelancën me ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati për faljen e gjobave për bizneset të shqiptuara gjatë pandemisë COVID-19. Bizneset po e mbështesin këtë iniciativë.(Teksti: Aurela Elshani, kamera: Orhan Bylykbash) /21Media