Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina dhe i dashuri i saj, biznesmeni Fisnik Syla, janë ndër çiftet shumë të komentuar të showbizit.

Çifti kohëve të fundit kanë ndarë dedikime ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale.

E së fundmi është Fisniku ai që ka bërë një dedikim romantik për Fjollën në Instagram.

“Personi i parë që më vjen në mëngjes kur të zgjohem, është arsyja ime e lumturisë..Unë jetoj me gjysmë zemre.. sepse gjysmën tjetër e ke TI ! Je personi më zemërbardhë që kam njohur në jetën time!”, ka shkruar Fisniku krahas fotografisë në të cilën shfaqet pranë Fjollës./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fisnik Syla (@fisnik.sylaa)