"Shisha" kënga më e re e reperit

“Shisha” kënga më e re e reperit

Reperi i njohur Blasta sot ka publikuar projektin më të i ri muzikor të titulluar “Shishat”.

Teksti dhe melodia e këngës janë bërë nga vet reperi ndërsa, për muzikën është kujdesur Torch Music.
Prjekti “Shisha” është realizuar edhe me një videoklip nga “Max Production”.

Ndryshe, kënga e tij e fundit ishte “Merlin” e publikuar katër muaj më parë. “Merlin” deri më tani ka grumbulluar afër një milion klikime në kanalin zyrtar “Youtube”/21Media