Kështu nuk e keni parë Bleona Qeretin

Kështu nuk e keni parë Bleona Qeretin

Këngëtarja shqiptare e cila po synon tregun ndërkombëtarë,  Bleona Qereti është shumë aktive me postimin e fotografive të ndryshme në rrjetet sociale.

Mirëpo nëse shikoni tek profili i Bleonës në Instagram duket se diçka nuk shkon mirë, ajo ishte munduar që përmes një puzzle të bënte një foto të vetme, por që rezultati nuk ishte fare i mirë.

Në foto Bleona nuk e kishte shkëlqimin siç jemi mësuar ta shohim, fytyra e saj duket e “shëmtuar” dhe nuk dihet nëse ajo këtë e ka bërë me qëllim apo nuk e ka vërejtur ndryshimin.

Shikoni foton dhe vlerësoni edhe ju pamjen e saj në foto./21Media