Bleona zhvishet përsëri

Bleona zhvishet përsëri

Për shkak të veprimeve që bënë, në të shumtën e rasteve me zhveshje, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti arrin të jetë njëra ndër këngëtaret më të përfolura.

Së fundmi Bleona mori vëmendjen e publikut pasi u paraqit në një fotografi e zhveshur, ku kishte lyer gjoksin dhe tërë trupin me xixa.

Ndryshe, Bleona kohët e fundit është angazhuar në një projekt filmik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku luan një rol si aktore./21Media