Video nga palestra

Video nga palestra

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit, shkruan rtv21.tv

Ajo vazhdon t’i ruaj përmasat ideale trupore dhe këtë ia ka arritur falë përkushtimit ndaj ushtrimeve.

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 560 mijë ndjekës, Bleona ka publikuar video ku shihet duke ushtruar në palestër.

“Nuk kam ngrënë që një javë, por jam e fuqishme”, ka shkruar ajo krahas videove.

Ndryshe, Bleona dje ka treguar se  ka nënshkruar kontratë me kompaninë “Taryn Brown Company”./21Media