Ja çfarë nxënëse ka qenë Bleona në shkollë

Ja çfarë nxënëse ka qenë Bleona në shkollë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka treguar dëftesat e shkollës fillore në llogarinë e saj në Instagram, ku numëron mbi 560 mijë ndjekës.

Siç shihet edhe nga fotografitë, Bleona ka qenë nxënëse shembullore dhe kryesisht notat e saj kanë qenë 9-ta dhe 10-ta.

“Notat e mia në shkollë. PS: Unë nuk kisha zgjidhje tjetër, që të isha e mirë sepse mamaja ime do të më vriste, nëse do t’i sillja një B në shtëpi”, ka shkruar Bleona.

 

View this post on Instagram

 

My grades in school 😜 PS: I had #NOCHOICE but to be #GOOD cause my mom would #KILL ME if I brought a B at home 🤯

A post shared by Bleona (@bleona) on

Ndryshe, “Monster” është projekti i fundit muzikor që Bleona Qereti ka publikuar./21Media