Në rolin kryesor është aktori Eric Roberts

Në rolin kryesor është aktori Eric Roberts

Në një postim në Facebook, aktori dhe regjisori Blerim Gjoci ka njoftuar se filmi “The Fusion” më në fund është gati. Gjoci i cili jeton dhe vepron në SHBA përmes këtij postimi tregon se ky projekt është mjaft unik.

“The Fusion” është film me regji të Blerim Gjocit, ndërsa në rol kryesor është aktori Eric Roberts.

Eric Anthony Roberts, është aktor i njohur amerikan dhe njihet si vëllai i aktores së njohur hollivudiane, Julia Roberts. Karrierën e kishte nisur me rolin e tij kryesor në “King of the Gypsies” në vitin 1978./21Media