Në ritmet e një kënge të re çifti po argëtohet

Në ritmet e një kënge të re çifti po argëtohet

Blero dhe Afrona është njëri ndër çiftet më të ndjekura të estradës shqiptare.

Për veprimet që i bëjnë në publik, ata marrin vëmendjen e të gjithëve, shkruan rtv21.tv

E së fundmi, Blero ka publikuar në Instagram një video teksa bashkë me Afronën japin një puthje romantike duke e dëgjuar këngën e re të Ukit “Jena Dashni”.

Këngën “Jena Dashni” Uki e solli në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj Pm./21Media

-Jena Dashni- @ukithesoulkid @prygomusic @dj_dagz @djpm_ 😍😍 #love #this #one #jenadashni

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on