Një vit më parë, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Sot në përvjetorin e parë të martesës, Blero ka bërë një dedikim për Afronën.

“Urime 1 vjetroi i martesës tonë babyLove. Love you 2 the moon and back. Ti i jep kuptim jetës time çdo ditë e më shumë”, ka shkruar Blero krahas fotografive të publikuara në Instagram.

Ndryshe, Blero dhe Afrona po shijojnë pushimet në Turqi nga ku edhe po publikojnë fotografi të ndryshme./21Media

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on