Publikohen pamje nga dasma e Bleros dhe Afronës

Publikohen pamje nga dasma e Bleros dhe Afronës

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, sapo i thanë “PO” njëri-tjetrit. Ata po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore që po mbahet në Shëngjin.

Po qarkullojnë disa pamje nga dasma e çiftit të mirënjohur, të cilët po shkëlqejnë me dukjen e tyre, transmeton rtv21.tv

Kujtojmë se për argëtimin e mysafirëve do të përkujdesen Sabri Fejzullahu, Besnik Qaka, Shkurte Gashi dhe emra të tjerë./21Media