Kështu duket ftesa e dasmës së Beros dhe Afronës

Kështu duket ftesa e dasmës së Beros dhe Afronës

Dasmat e artistëve viteve të fundit kanë qenë në qendër të vëmendjes, kështu që edhe më shumë zhurmë pritet të bëjë dasma e këngëtarit Blero Muharremit dhe modeles Afrona Dika.

Çifti do të martohen me 21 shtator të këtij viti edhe ata kanë filluar t’i shpërndajnë ftesat. Miqtë e tyre i kanë bërë publike ftesat të cilat janë dizajnuar me plot shije.

Ceremonia martesore e Bleros dhe Afronës do të mbahet në Shëngjin dhe do të organizohet nga Alketa Vejsiu, ndërsa, për argëtimin e mysafirëve do të përkujdesen tre emra të njohur të estradës, Ramadan Krasniqi – Dani, Sabri Fejzullahu dhe Shkurte Gashi./21Media