Afrona dashuri e përjetshme për Bleron

Afrona dashuri e përjetshme për Bleron

Blero dhe Afrona vitin që  po e lëmë pas ishin mjaft të përfolur në mediat rozë për shkak të dasmës së tyre. Çifti i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore të mbajtur në Shëngjin në muajin shtator.

Dashurinë e madhe për njëri-tjetrin nuk hezitojnë ta shprehin vazhdimisht edhe në rrjtet sociale. Kështu ka vepruar edhe me postimin e fundit Blero, i cili ka një dedikim dashurie Afronës duke e shoqëruar me një fotografi nga dasma e tyre.

“Edhe kur te bohem bajat ty, do te luftoj per zemren dhe emocionin tend baby, do te vdes duke luftuar per TY! Spse ti, ne te mirë dhe ne te keq me ben te ndjehem i gjallë. Dashuria ime e përjetshme”, ka shkruar Blero në Instagram.

<

/div>
Në vitin 2019 Blero  ishte aktiv  edhe projekte muzikore si solo ashtu edhe disa bashkëpunime të cilat mirëpritën nga fansat e tij. /21Media