Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi përveç punës së tij të cilën e promovon në rrjetet sociale, nuk heziton që të publikojë imazhe edhe të familjes së tij.

Kur jemi te kjo e fundit, Blero sot ka publikuar një foto të bukur të dy personave të dashur të tij, babait dhe vajzës. ‘’Babi dhe Tara’’, ka shkruar Blero në Instagram.

View this post on Instagram

babi dhe Tara ❤️❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

“Harrova”, titullohet kënga e fundit e Bleros të cilin e publikojë në muajin mars. /21Media