Një baladë nga Blero

Një baladë nga Blero

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Harrova”, shkruan rtv21.tv

Muzika është punuar nga Blero bashkë me Bes Buzukun i cili poashtu ka shkruar tekstin dhe e ka bërë orkestrimin e këngës.

Kënga është shoqëruar me videoklip./21Media