Ashtu si këngëtarët tjerë që gjatë verës që sjellin projekte të reja muzikore edhe këngëtari i njohur Blero duket se ka filluar xhirimet për klipin e ri.

Blero publikoi një fotografi publikoi një fotografi nga prapaskenat e klipit, shkruan rtv21.tv

Këngëtari ka treguar se për këtë projekt ka bashkëpunuar me Imagine Films dhe Onima, kurse nuk ka zbuluar detaje tjera. /21Media