Blero ka zbuluar kopertinën e albumit

Blero ka zbuluar kopertinën e albumit

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi, shumë shpejt do të sjellë për fansat albumin e ri që do të përmbajë gjithsej gjashtë këngë, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Blero ka zbuluar kopertinën e albumit, në të cilën ka vendosur fotografinë e babait të tij, shkrimtarit Bajram Muharremi.

“Kopertina e albumit tim me foton e babit. Heroi im. ‘6 copë jetë’ vjen së shpejti”, ka shkruar Blero krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

My Album Cover with photo of my dad my hero 👑. #6CopeJete soon …

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Ndryshe, “Ske Jetë” është projekti i fundit muzikor që Blero ka sjellë në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Teuta Selimin. Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre dhe deri tani ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media