Blero në Kosovë e Afrona në Zvicër

Blero në Kosovë e Afrona në Zvicër

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e kaloi në shtëpi bashkë me vajzën, Tarën.

Ata së bashku janë relaksuar në pishinën e shtëpisë luksoze, shkruan rtv21.tv

Blero për ndjekësit e tij në Instagram ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Tarës, por ata po e vërejnë mungesën e Afronës.

“E dashur, po na mungon shumë”, janë fjalët e Bleros.

Blero dhe Afrona dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në shtator të këtij viti, por duket se çfiti për të angazhimeve profesionale jetojnë ndaras, Afrona jeton në Zvicër kurse, Blero në Kosovë. /21Media