“My Number One” në version tjetër

“My Number One” në version tjetër

Fituesit e udhëtimit në Turqi nga RTV21 dhe Fibula, përveç lojërave me të cilat u sfiduan, pushimi i tyre u shoqërua me këngë dhe valle.

Moderatorja Blerona Zeqiri, modelja Diellza Kolgeci dhe këngëtarja Arta Kabashi prezantuan talentin e tyre në muzikë, shkruan rtv21.tv

Ato kënduan këngën “My Number One” të këngëtares greke, Helena Paparizou.

Se a kanë talent në këtë drejtim apo jo, vlerësojeni vetë ju!/21Media